Parafia Jezusa Miłosiernego

Lokalna Polska Misja Katolicka w Croydon

Wszystkie Msze św. z udziałem wiernych zostają zawieszone do odwołania, kościół będzie zamknięty do odwołania

Drodzy Parafianie

Na podstawie zarządzenia Konferencji Biskupów Anglii i Walii wszystkie Msze św. z udziałem wiernych, od piątku wieczorem zostają zawieszone. Kapłani będą sprawować Msze św. bez udziału wiernych. Kancelaria Parafialna zamknięta do odwołania. Wszystkie parafialne wspólnoty zawieszone do odwołania.

Msze św. będą sprawowane:

- w soboty o 8.45 (przekaz na żywo)

- w niedziele o 10.00 (przekaz na żywo); o 12.00 (przekaz na żywo) oraz o 18.00 (przekaz na żywo)

- od poniedziałku do piątku o 10.00(przekaz na żywo) i 19.00 (przekaz na żywo)

- Droga Krzyżowa - piątek godz. 19.30 (przekaz na żywo);

- Gorzkie Żale - niedziela po Mszy św. o 10.00 (przekaz na żywo)

Zgodnie z decyzją Premiera Wielkiej Brytanii i decyzją Księdza Arcybiskupa kościoły pozostaną zamknięte. Nie będzie Adoracji Najświętszego Sakramentu do odwołania.

Link do przekazu on line poniżej. Transmisja na YouTube (PCM Croydon) oraz Facebook (Wspólnota Miłosierdzia Londyn)

IDĄC ZA PROŚBĄ REKTORA PCM W ANGLII I WALII KSIĘDZA PRAŁATA STEFANA WYLĘŻKA, MOŻNA ZAMAWIAĆ INTENCJE MSZALNE POPRZEZ KONTAKT TELEFONICZNY LUB POPRZEZ E-MAIL PARAFII.

Jeśli ktoś chce wspomóc Parafię materialnie może to uczynić wpłacając bezpośrednio na konto Parafii: PCM Croydon 30-94-57 00617950 lub czekiem na PCM Croydon. Za wszystkie ofiary wielkie Bóg zapłać.

O życie szare i monotonne, ile w tobie skarbów. Żadna godzina nie jest podobna do siebie. Szarzyzna i monotonia znikają, kiedy patrzę na wszystko okiem wiary.

Św. Siostra Faustyna (Dz 62)